Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок)№42 "Ювілейний" комбінованого типу

Усі батькі хочуть тільки самого найкащого для своєї дитини. До вибору дитячого садка необхідно підходити з особливою відповідальністю. Іноді батькі сприймають садок, як установу, де за дітьми просто доглядають, поки батьки на роботі. Знайти хороший садок, куди віддати свою дитину –справжній квест для батьків.

Які садочки ми знаємо?

- Державної власності. У більшості випадків державні садки однакові, як вважають батьки, за рівнем харчування  та освітою.

-  Комерційні ( приватні) сади. На даний момент цей вид садочків особливо популярний та приваблює батьків різними пропозиціями ( ухил на творчу та інтелектуальну складову, з ухилом на фізичний розвиток, на іноземні мови).

Чому ми більше довіряємо рекламі? Тому, що ми за неї платимо власні гроші, це престижно. А чи ми знаємо: відповідають заняття в приватних садочках віковим особливостям дітей? Чи всі педагоги мають фахову освіту, пройшли медогляд, чи всі санітарні норми  під час карантину виконуються?

І хто з фахівців провів оцінку якості освіти в приватних садках?

Тому  я хочу на правах реклами розповісти про державні садочки. Про ті колективи, які дійсно надають гарну освіту за всіма напрямками в  державному дошкільному закладі.

Що гарантує державний  садочок?

1. Рівні права для кожної дитини;

2. Підібраний педагогічний персонал, який має досвід роботи, який знає всі вікові особливості вашої дитини.

3. Структура заняття відповідає віковим потребам вашої дитина і триває згідно фізичному розвитку 20-25 хв.

4. Садочок - це комплексне вдосконалення дітей включаючи естетичне, інтелектуальне і фізичне спрямування .

5. Діти з певними потребами або захворюваннями  отримують освіту за спеціальною програмою за якою працюють фахівці.

6. В садочку застосовують різні розвиваючі та оздоровчі програми. Бажаєте дізнатися про програму зайдіть в садочок і Вам нададуть всю інформацію і проведуть заняття!

7. Кожний держаний заклад відкритий і прозорий для батьків!

8. Кожен працівник проходить кожні пів року медичний огляд, кожного дня медпрацівник проводить температурний моніторинг кожного працівника та оглядає працівників харчоблоку, надає за потреби допомогу вашим дітям.

9. Державний садочок це для батьків безкоштовна робота спеціалістів: логопедів, музичних керівників, психологів, дефектологів, інструкторів з фізкультури.

10. Батьки! Варто побачити в державних садочках не тільки доглядаючу функцію. Ми можемо гарантувати  гарну і всебічну підготовку до школи без репетиторів! Бажаємо працювати з Вами, прагнемо віддавати наші знання  і любов  всім  дітям  незалежно від соціального статусу і без гучної реклами. Співпраця для всіх бажаючих!

29 лют. 2024
Город на підвіконні
Настав час показати "Город на підвіконні" старшої групи "Капітошка" Як садили цибулю Ви вже бачили, а тепер є результат. Ще висадили насіння огірків, салату, редису, капусти та гороху. Для цього використовували ґрунт та килимки для мікрозелені. Не забули і про гілки каштану, які вже розкрили свої бруньки. Доглядали та поливали наш город. Вихователі Ніколаєва Н. В., Конькова Я. В.
28 лют. 2024
Город на підвіконні
ІІ мололодша група №6 "Промінці" приєдналася до проєкту «Город на підвіконні». Вихователь Ропавка К.А. разом з дітьми посадили цибулю.
28 лют. 2024
Воркшоп "Майстерня лайфхаків"
☁️ ВПРАВА " ПОДОРОЖ НА ХМАРІ"