Всеукраїнська акція до Дня Доброти

14 лист. 2023
Всесвітній День Доброти У ці складні часи нашим дітям, як ніколи, потрібні душевний спокій, позитивні емоції, безтурботність та доброта. До ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДОБРОТИ практичний психолог провела заняття з дітьми групи 8 на тему:" Добро переможе зло, а світло - темряву!" Подаруймо, хоч краплинку доброти: В погляді, усмішці, щирім слові... Добрі справи, хай чекають нас завжди- Тоді світ стане прекрасним і чудовим! Вітаємо з Всесвітнім днем доброти! Від душі бажаємо ніколи не втрачати віри в краще. Нехай кожен день буде ясним і добрим, нехай вас оточують хороші і щирі люди, нехай у серці живе любов і світла надія. Робіть добро і нехай у відповідь до вас прилітає бумеранг щастя! Символ свята - відкрите серце.