14 вер. 2016

Запрошуємо всіх!
12 квіт. 2016

Здрастуй Веснонько

Пішохідний перехід дітей старших груп до лісової галявини.
7 квіт. 2016

Тиждень БЖД "Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати"

Відпрацювання дій працівників і дітей за сигналом ЦО "Увага всім!". Практична евакуація людей з приміщення.
6 квіт. 2016

Пізнавально - спортивна розвага для дітей середніх груп "Небезпечне довкілля"

Провели вихователь Нестеренко І.В. та інструктор з фізичної культури Коваленко А.І.
31 бер. 2016

Атестація педагогічних працівників

Засідання атестаційної комісії №3
30 бер. 2016

Участь у фестивалі "Кіровоградські зірочки"

Вихованці середньої групи №6 Сєнчін Максим, Гарба Іван, Брікаа Адам та Азима Влад, під керівництвом музичного керівника прийняли участь у фестивалі дитячої творчості "Кіровоградські зірочки" серед вихованців дошкільних навчальних закладів в номінації "Веселі нотки" з піснею "Ми мужчини тато й я!"
23 бер. 2016

Перевірка харчоблоку

Проведення позапланової перевірки якості продуктів
23 бер. 2016

Участь у фестивалі "Кіровоградські зірочки"

Вихованка старшої групи № 5 Берест Катерина під керівництвом вихователя Тимко Ольги Миколаївни приймала участь у фестивалі дитячої творчості «Кіровоградські зірочки» серед вихованців дошкільних навчальних закладів у номінації „Художнє читання” та здобула ІІІ місце, прочитавши вірш Оксани Кротюк "Найкраща Земля" Вітаємо з перемогою!
20 бер. 2016

Участь в зірочках

Вихователь Нестеренко Ірина Вікторівна та її підопічна Теніченко Надія зайняли ІІ місце в зірочках
29 лют. 2016

Розклад ранків

З 01.03.16 по 04.03.16 року у закладі відбудуться святкові ранки, присвячені Міжнародному жіночому дню.