24 січ. 2022

В рамках Тижня Безпеки Життєдіяльностіі "Здоров'я - запорука успіху"

Спортивна розвага у І молодшій групі № 2 "Хоробрі Зайченята". Вихователь Дубиняк О.Л
10 груд. 2021

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини. Усе в житті людини починається зі сприйняття світу очима дитини. Саме тому важливо, коли вона знає свої права з дитинства. Усі ми різні, але рівні у своїх правах. Кожна дитина становить надзвичайну цінність не лише для своїх батьків, а й для всього світу, саме тому, що вона унікальна й другої такої немає і не буде.
2 груд. 2021

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

2 грудня – у Міжнародний день боротьби за скасування рабства педагоги закладу проводили з дітьми бесіди «Правила поведінки з незнайомими людьми», під час яких ознайомлювали дітей з основними правилами особистої безпеки при зустрічі з незнайомими людьми , на вулиці; формували навички правильної поведінки, коли дзвонять у двері, по телефону; розвивали здатність орієнтуватися в складних ситуаціях, реально оцінювати небезпеку; виховували сміливість, спостережливість, винахідливість.
1 груд. 2021

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

У Міжнародний день боротьби зі СНІДом у закладі проводилось заняття "Твоє життя - твій вибір!". Педагоги знайомили дітей з поняттям "здоровий спосіб життя", розкривали зміст показників здоров'я, вчили піклуватися про власне здоров'я та виховували бережливе ставлення до нього.
25 лист. 2021

Дошкільний навчальний заклад приєднується до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

25 листопада - 10 грудня Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"
17 лист. 2021

В рамках декади української мови та писемності

Відбулася інсценізація в середній логопедичній групі за казкою "Лисичка та журавель". Виховватель Пустова Т.І.
15 лист. 2021

Всеукраїнська акція до Дня Доброти

Розвиткове заняття "Подорож до Королівства Добра". Провела практичний психолог Берест Л.О.
11 лист. 2021

В рамках декади української мови та писемності. Вихователь Пасічна Л.С.

Логічно-мовленнєва гра з рухами "Обери відповідь" та мовленнєва гра "Осінні слова". Середня група
5 лист. 2021

Тиждень БЖД

Пізнавальна розвага у ІІ молодшій групі "Пожежа у лісі". Вихователь Ніколаєва Н.В.
3 лист. 2021

Тиждень БЖД

Пізнавально-спортивна розвага "Пожежники на навчанні" Вихователь Павловська Л.І.