12 квіт. 2023

До 105-річниці з дня народження Василя Сухомлинського

В рамках відзначення105-ої річниці від дня народження Василя Сухомлинського вихователем Никифоренко Л.В. було проведене заняття за оповіданням "Дуб за вікном".
10 квіт. 2023

Пошуково-дослідницька діяльність. Довготривале спостереження за сходами квасолі та мікрозелені!

Мета: поглибити знання про те, з чого можна виростити рослини: (насіння - паросток - велика рослина). Матеріал: насіння квасолі, мікрозелень, дитячі лійки, ватні диски, стеки, килимок для вирощування мікрозелені лляні мікрогрін, оприскувач для рослин. Вихователі молодших груп: Алєксєєва Н.В., Алєксєєва В.В., Аніцой О.В.
31 бер. 2023

До 105-річниці з дня народження Василя Сухомлинського

Вихователь групи "Бджілка" Шкуратюк А.М ознайомила дітей з оповіданням В.Сухомлинського "Петрик, собака і кошеня". Педагог в ігровій формі виховувала любов до тварин; малюки вчилися піклуватися про найменших.
29 бер. 2023

До 105-річниці з дня народження Василя Сухомлинського

До 105-ої річниці від дня народження В.О. Сухомлинського, було проведено заняття з дітьми другої молодшої групи на тему: «Читання оповідання В.О. Сухомлинського «Ледача подушка»!
9 лют. 2023

UNICEF

UNICEF За сприяння Управління освіти та за результатами його плідної співпраці з організацією Благодійний фонд "Безпечне майбутнє" й дитячим фондом UNICEF отримано таку необхідну гуманітарну допомогу: бойлер, обігрівачі, аптечку. Обладнання встановлено в закладі та введено в експлуатацію.
3 лют. 2023

Тиждень Безпеки "Журба здоров'я відбирає, а радісна думка добавляє"

В рамках Тижня безпеки "Журба здоров'я відбирає, а радісна думка прибавляє" у закладі організована розвага "Подорож до країни Здоров'я"
2 лют. 2023

Тиждень Безпеки "Журба здоров'я відбирає, а радісна думка добавляє"

Виховний захід до тижня БЖД "Зимове фіточаювання. Ознайомили дітей із лікарськими рослинами та їх значенням для людей. Старша група "Промінці"
1 лют. 2023

Тиждень Безпеки "Журба здоров'я відбирає, а радісна думка добавляє"

В рамках Тижня безпеки "Журба здоров'я відбирає, а радісна думка прибавляє" на занятті з психологом діти старшої групи відновили знання про органи чуття людини та їх функціональне призначення.
26 січ. 2023

Майстер-клас для педагогів

Вихователь Шкуратюк А.М. провела майстер-клас для педагогів "Нетрадиційні техніки малювання"
22 лист. 2022