25 трав. 2023

Тиждень БЖД

В рамках тижня безпеки «Їдеш тихо - обминаєш лихо» діти старшої групи «Промінці “вивчили і закріпили правила дорожнього руху»
18 трав. 2023

День Вишиванки

12 трав. 2023

День Матері

Діти групи «Капітошка « привітали своїх матусь зі святом.В своїх творчих роботах використовували нетрадиційне малювання (целофанові пакети,вушні палочки)
21 квіт. 2023

Фотовиставка

Підведення підсумків STREAM- проєкту "Город на підвіконні".
20 квіт. 2023

Консультація для вихователів на тему "Новітні методики роботи з дитячими книжками"

20 квіт. 2023

Заняття з елементами тренінгу

Усвідомлення педагогами власних потреб та необхідності турботи про себе - головні правила попередження емоційного та професійного вигорання. 20.04.23 року практичним психологом проведене заняття з елементами тренінгу за матеріалами програми "Безпечний простір".
15 квіт. 2023

Тиждень БЖД

В рамках тижня БЖД "Помічай, упізнавай, поводься безпечно" вихователі в ігровій формі продовжують навчати дітей берегти своє здоров'я. Заняття на тему: " Допоможи собі сам".

До Великоднього свята

Старша група "Дзвіночок" вітає із прийдешнім святом Великодня

До Великоднього свята

Свято Пасхи недалечко, Люди звичай бережуть, - Розмальовують яєчка, Пишні пасочки печуть. Вихователі молодших груп (Павловська Л.І., Аніцой О.В) з дітками готувались до свята «Великдень»!

До 105-річниці з дня народження Василя Сухомлинського

Літературне образотворення за казкою "Як Їжачок готувався до зими" Старша група № 5. Вихователь Конькова Я.В.