Акція "16 днів проти насильства"

25 лист. 2021
25 листопада - 10 грудня Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

1 груд. 2021
У Міжнародний день боротьби зі СНІДом у закладі проводилось заняття "Твоє життя - твій вибір!". Педагоги знайомили дітей з поняттям "здоровий спосіб життя", розкривали зміст показників здоров'я, вчили піклуватися про власне здоров'я та виховували бережливе ставлення до нього.

2 груд. 2021
2 грудня – у Міжнародний день боротьби за скасування рабства педагоги закладу проводили з дітьми бесіди «Правила поведінки з незнайомими людьми», під час яких ознайомлювали дітей з основними правилами особистої безпеки при зустрічі з незнайомими людьми , на вулиці; формували навички правильної поведінки, коли дзвонять у двері, по телефону; розвивали здатність орієнтуватися в складних ситуаціях, реально оцінювати небезпеку; виховували сміливість, спостережливість, винахідливість.

10 груд. 2021
10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини. Усе в житті людини починається зі сприйняття світу очима дитини. Саме тому важливо, коли вона знає свої права з дитинства. Усі ми різні, але рівні у своїх правах. Кожна дитина становить надзвичайну цінність не лише для своїх батьків, а й для всього світу, саме тому, що вона унікальна й другої такої немає і не буде.