23 січ. 2024

ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я "ГРАТИСЯ І НЕ БОЯТИСЯ"

23.01.2024 - День емоцій
22 січ. 2024

ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я "ГРАТИСЯ І НЕ БОЯТИСЯ"

"КОЖЕН ОСОБЛИВИЙ - ВСІ УЛЮБЛЕНІ"
9 січ. 2024

КОЛАЖ "СНІГОВА КАЗКА"

Реалізуючи завдання Всеукраїнської програми "Ти як?" продовжуємо піклування про ментальне здоров'я дошкільників.
8 груд. 2023

Відеоролик «Мама, тато,я – щаслива українська сім’”

Сім'я – це те саме середовище, де людина вчиться і сама творить добро. В.О.Сухомлинський
7 груд. 2023

Онлайн галерея соціальних плакатів та малюнків проти насильства та його проявів:"Насильству виправдань немає!"

Сьогодні, в рамках акції «16 днів проти насильства», діти 10 та 11 груп разом з вихователями створили соціальний плакат "Ми проти насильства!". Мета: привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, насильства щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Вихованці нашого закладу разом з батьками прийняли участь у виставці малюнків на тему "Мій світ без насильства".
5 груд. 2023

Майстер-клас "Янгол-охоронець"

5 грудня - день вдячності волонтерам, коли ми відзначаємо роботу та зусилля людей, які добровільно віддають власний час та енергію, щоб допомагати іншим. Сьогодні волонтерство є важливою складовою суспільства, адже ці люди змінюють світ на краще, допомагаючи тим, хто цього дійсно потребує.
4 груд. 2023

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" вихователь Пасічна Л.С. з дітьми старшої групи "Ромашки" провела заняття на тему " Ми в садочку, як одна сім'я"

Мета: допомогти дітям усвідомити неповторність кожної людини, що всі діти різні і не схожі між собою, але між ними багато спільного. Діти зробили Дерево дружби, називаючі якості людини притаманні другу, а також склали правила дружби
1 груд. 2023

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" в закладі був проведений ляльковий театр за мотивами казки "Котик та півник"

Мета: навчити дітей обережності під час спілкування з незнайомцями; привчати критично оцінювати намагання незнайомих осіб вступити в контакт, якими б привабливими вони не здавалися; вчити чинити опір неприйнятній пропозиції на прикладі пригод із казковим півником; дати поняття про ті неприємності чи, навіть нещастя, що можуть спіткати дитину, якщо вона погодиться піти з незнайомцем на його запрошення; формувати правила співіснування в суспільстві, моделювати навички самозбереження, виховувати співчуття, бажання надати допомогу тому, хто постраждав.
30 лист. 2023

В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" практичним психологом було проведене профілактичне заняття "Долоньки дружби"

Мета: формування доброзичливого ставлення до однолітків, розвитку навичок ненасильницького спілкування, розширення та збагачення досвіду малят щодо вирішення конфліктів мирним шляхом.
29 лист. 2023

В рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" практичним психологом було проведене заняття "Я можу себе захистити!".

У мультфільмі "Кіко та рука", що був розроблений Council of Europe в рамках кампанії Council of Europe One in Five Campaign, рука завжди питає у Кіко дозволу перед тим, як доторкнутися до нього. Коли рука хоче залізти йому в трусики, Кіко говорить "ні". Необхідно пояснити дітям, що вони мають право сказати "ні", у будь-який момент.