30 жовт. 2023

День Гарбуза

Діти середньої логопедичної групи 10 «Грамотійко» з вихователем Аніцой О.В. та батьками приєдналися до Свята Гарбуза!!!
30 жовт. 2023

День Гарбуза

Вихованці та батьки дошкільного закладу взяли участь у святкуванні Дня гарбуза
27 жовт. 2023

Заняття в старшій групі "Ромашки"

Тема: "Осіннє дерево" Мета: уточнити і систематизувати уявлення дітей про ознаки осені; продовжуємо працювати з технікою зображення – обривна аплікація і створювати осінній пейзаж за допомогою клаптиків кольорового паперу. Вихователь Пасічна Л. С.
26 жовт. 2023

Тихо осінь ходить гаєм Ліс довкола аж горить Ясен листя осипає, Дуб нахмурений стоїть Діти середньої групи «Пізнайко « з вихователями :Павловською Л.І ,Коньковою Я .В,помічник вихователя Шаповал В .В та батьками радіють осені. Відеопрезентація наших осінніх поробок. https://drive.google.com/.../148wBdcXP4ZnRTBq1XEJ.../view...,
26 жовт. 2023

ПСИХОЛОГІЧНІ ХВИЛИНКИ В ДІЇ

25 жовт. 2023

Розвивальне заняття з психологом

Заняття з психологом дуже важливі для розвитку та соціалізації дітей, адже вони допомагають виявляти позитивні сторони вихованців, вчать дітей контактувати між собою, вдосконалюють навички спілкування та формують вміння взаємодіяти разом, спонукають до спільної діяльності та до надання допомоги товаришеві, сприяють доброзичливому ставленню один до одного.
23 жовт. 2023

Заняття з художнього образотворення

Королева Осінь Всіх до столу просить. Всіх без винятку частує Й для Зими запас готує!!!
10 жовт. 2023

10 жовтня - день Ментального здоров_я

Заняття з елементами тренінгу "Ти як? Збереження та зміцнення ментального здоров_я"
6 жовт. 2023