10 вер. 2023

Тиждень БЖД

В рамках тижня безпеки діти старшої групи "Сонечко" здійснили подорож вулицями міста і виготовили аплікацію.
8 вер. 2023

Деень українського Борщу

В нашому закладі відзначали День Борщу
1 вер. 2023

1 вересня - День знань

Вітаємо із Днем знань! Нехай цей рік для дітей та дорослих почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується може і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання та навички відкривають нові двері до мрій, інтересів та рекордів!
24 серп. 2023

День Прапора ти День Незалежності України

З Днем Незалежності Україну вітаємо. Добробуту й миру щиро бажаємо. Щастя й удачі всім нам, Усім українським донькам й синам!
3 черв. 2023

День Захисту дітей

Акція "Спочатку дрон - потім квіти"

День Захисту дітей

Світ барвистий ,веселковий Різно-різно кольоровий , Мов народжний красою Наче скроплений росою, В чистих барвах ,як обнова,- Вся планета кольорова І на цій планеті діти В мирі й дружбі хочуть жити.

День Захисту дітей

До дітей на свято завітали веселі гості.

День Захисту дітей

Ділимося миттєвостями нашого свята до Дня захисту дітей.
26 трав. 2023

Тиждень БЖД

В рамках Тижня безпеки "Їдеш тихо - обминаєш лихо!" 26.05.2023 року був проведений конкурс дитячого малюнка : "Будь уважним на дорозі!" Переможцями стали: Куракіна Варя, Баранюк Вадим, Плющ Саша, Бутук Богдан, Пташець Марта. Вітаємо переможців!