29 вер. 2023

LEGO-camp "Творці майбутнього"

у середній інклюзивній групі 11 "Пізнайко"
28 вер. 2023

LEGO-camp "Творці майбутнього"

Старша група "Капітошки"
27 вер. 2023

LEGO-camp «Творці майбутнього!»

10 група «Грамотійко»
26 вер. 2023

LEGO- campy "Творці майбутнього"

у старшій групі "Ромашки" та молодшій групі "Бджілки"
25 вер. 2023

LEGO-camp: "Творці майбутнього

Святкове відкриття.
15 вер. 2023

Тиждень БЖД

В рамках тижня безпеки з дітьми середніх груп було проведено розвагу «Вірний друг - світлофор!» Вихователі: Аніцой О.В., Павловська Л.І. Інструктор з фізкультури Свиріпа Л.Д.
15 вер. 2023

Тиждень БЖД

В рамках тижня БЖД «Правила дорожні –корисні для кожного» в старших групах пройшла цікава розвага на тему: «Увага! Діти на дорозі!» Діти закріпили вміння розрізняти дорожні знаки, розширили знання про призначення світлофора та його сигнали. Навчалися бути дисциплінованими та уважними на вулицях та піклуватися про власне здоров’я.
14 вер. 2023

Тиждень БЖД

Життя - найдорожче ,що є у людини! Дорослий цінує життя і дитина Із тим ,щоб життя розквітало усюди , Розумні придумали правила люди… Діти середньої групи «Пізнайко « приєдналися до тижня : « Правила руху знай - життя та здоров‘я зберігай» День світлофора
14 вер. 2023

До Дня Міста

#КвітидляЗСУ
11 вер. 2023

Тиждень БЖД

В рамках тижня безпеки «Правила дорожні - корисні для кожного!»(безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану), на занятті з аплікації діти середньої логопедичної групи 10 виготовили паперові кольорові автомобілі!!!