28 лист. 2023

В рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" наш заклад створив свою версію соціальної реклами "Світ без насильства".

Миру в Україні – бути! Миру хочуть добрі люди І дорослі, і малі Прагнуть миру на Землі!
24 лист. 2023

Всесвітня акція "16 днів проти насильства"

Наш дошкільний заклад приєднується до акції "16 днів проти насильства". Практичний психолог провела консультацію для педагогічних працівників "Види та причини виникнення насильства". #16днівпротинасильстваКроп2023
16 лист. 2023

Всеукраїнська акція до Дня Доброти

Марафон до Всесвітнього Дня Дитини В цей непростий період життя, кожному потрібна підтримка та захист. Вихователем Аніцой О.В. з дітьми групи 10 проведене заняття "Парасолька доброти". Діти разом з вихователем створили для себе та своїх рідних яскраві парасольки - символ захисту від непростих сьогоднішніх реалій. Плекаємо стійкість разом!
15 лист. 2023

ВИВЧАЄМО СИМВОЛИ ДОБРОТИ ТА МИРУ
14 лист. 2023

Всеукраїнська акція до Дня Доброти

Всесвітній День Доброти У ці складні часи нашим дітям, як ніколи, потрібні душевний спокій, позитивні емоції, безтурботність та доброта. До ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДОБРОТИ практичний психолог провела заняття з дітьми групи 8 на тему:" Добро переможе зло, а світло - темряву!" Подаруймо, хоч краплинку доброти: В погляді, усмішці, щирім слові... Добрі справи, хай чекають нас завжди- Тоді світ стане прекрасним і чудовим! Вітаємо з Всесвітнім днем доброти! Від душі бажаємо ніколи не втрачати віри в краще. Нехай кожен день буде ясним і добрим, нехай вас оточують хороші і щирі люди, нехай у серці живе любов і світла надія. Робіть добро і нехай у відповідь до вас прилітає бумеранг щастя! Символ свята - відкрите серце.
13 лист. 2023

Всеукраїнська акція до Дня Доброти

ДНЗ 42 "Ювілейний" долучився до Марафону з нагоди Всесвітнього Дня Дитини. 13 листопада в День Доброти вихователь Павловська Л.І. з дітьми групи 11 провела заняття "Людина починається з добра". На занятті діти ознайомились з твором В.О.Сухомлинського, грали в ігри "Добре чи погано", "У якому вчинку живе добро" та малювали для своїх рідних
9 лист. 2023

Декада української писемності та мови

В рамках декади писемності вихователем Аніцой О.В. було проведено з педагогами закладу вікторину «Знавці української мови!»
9 лист. 2023

Декада української писемності та мови

Прекрасна мова солов'їна нехай сьогодні всюди лине! До Дня української писемності та мови з дошкільнятами була проведена розвага "День рідної мови", де дітки розширювали та поглиблювали свої знання про рідну мову.
1 лист. 2023

КАРТКИ СИЛИ від Світлани Ройз

30 жовт. 2023

День Гарбуза

Я-гарбуз,я радість ваша, бо насіннячко смачне! А яка із мене каша Словом люблять всі мене! Діти середньої інклюзивної групи «Пізнайко» з вихователем Павловською Л.І святкували День Гарбуза .