2 лют. 2024

Всеукраїнська програма "Ти як?"

З метою підтримки ментального здоров‘я та тактильноі близькості дітей середньоі інклюзивної групи «Пізнайко» вихователь Павловська Л.І використовує картки «Обійманці» від Світлани Ройз.Діткам дуже сподобалась гра . Обіймайтесь ,будь ласка,найтеплішими обіймами,близькість зцілює й додає сил.

Тиждень БЖД

Спортивно-музична розвага присвячена до тижня БЖД "Про здоров'я дбаємо, взимку здоров'я збираємо" Участь приймали старші групи "Сонечко" і "Капітошка" Спортивні естафети, цікаві завдання та загадки, перетягування канату та заслужені медалі

Тиждень БЖД

"УСІ ЗДОРОВІ ЛЮДИ ЛЮБЛЯТЬ ЖИТТЯ" (Г. ГЕЙНЕ). До тижня БЖД а другій молодшій логопедичній групі "Мовленятко" проведено заняття на тему: "Вітаміни - наші друзі"
1 лют. 2024

Тиждень БЖД

В рамках тижня БЖД "Здоров'я - це благо, дане нам природою", практичним психологом проведено заняття " Наші емоції під контролем". Вихованці старшої групи №3 пригадали які бувають емоції, розповіли про свій настрій, з'ясували, як емоції впливають на настрій людини. Були проведені ігри та вправи для зняття психологічної напруги, діти намалювали свої емоції. Вихованці отримали задоволення, дізналися багато нового та цікавого.
31 січ. 2024

Тиждень БЖД

Діти старшої групи на занятті із художньо-продуктивного образотворення (колективне ліплення) створювали цікаві зимові пригоди за сюжетом "Зимонька-зима у гості до діток прийшла" Мета: вчити ліпити людину, використовуючи конструктивний спосіб ліплення; передавати нескладні рухи; розвивати окомір; закріпити вміння складати колективну сюжетну композицію. Вихователь Ніколаєва Н. В
30 січ. 2024

Тиждень БЖД

В рамках Тижня БЖД "Здоров'я - це благо дане нам природою..." з дітьми ІІ молодшої групи було проведене заняття "Вітаміни для дитини"
29 січ. 2024

Тиждень БЖД

Діти старшої групи "Капітошка" у рамках ТБ про збереження здоров'я нагадали про засоби гігієни та як ними користуватись. Було весело і пізнавально
26 січ. 2024

ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я "ГРАТИСЯ І НЕ БОЯТИСЯ"

✅️ В рамках тижня підтримки ментального здоров'я з дітьми старшої групи було проведено заняття "Подорож у світ друзів"
25 січ. 2024

ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я "ГРАТИСЯ І НЕ БОЯТИСЯ"

✅️ В рамках тижня підтримки ментального здоров'я з дітьми старшої групи було проведено заняття "Казковий світ кольорів"
24 січ. 2024

ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я "ГРАТИСЯ І НЕ БОЯТИСЯ"

✅️ В рамках тижня підтримки ментального здоров'я з дітьми старшої групи було проведено заняття "Рухові пригоди".